Naše dobroty

Každý den pro Vás připravujeme čerstvé dezerty domácí výroby, nabídka je platná vždy jen do vyprodání zásob. Dbáme na využití kvalitních surovin a na čerstvost. Specializujeme se na bezlepkové a bezlaktózové dezerty, veganské dobroty, dezerty bez cukru, ale i na tradiční pečení. Níže je výčet několika našich dobrot, za devět let provozu jich však deláme několikanásobně více! Náš sortiment se můžete prohlédnout zde.

Oříškovo medový dort

recept naší pekařky

Medových dortů – medovníků vzniklo nepřeberné množství. Ochutnejte ten náš. S medem od včelaře a s oříšky z naší zahrady.

Jablečný koláč

klasika, která nesmí chybět v koláčovníku z keramické dílny U Kočků

Jemné těsto plněné jablky se skořicí , cukrem a citrónem.

Ovocný koláč

nejoblíbenější česká klasika z kynutého těsta v koláčovníku z keramické dílny U Kočků

Ovocný koláč u nás naleznete v mnoha variacích, tak jak budou různé druhy ovoce dozrávat. Borůvkový, meruňkový nedo švestkový. Samozřejmě posypaný nenahraditelnou máslovou drobenkou.

Štola

specialita od manželky kazatele církve apoštolské

Štolu u nás můžete ochutnat v několika variacích. Náplň je připravená z čerstvě mletého máku, nastrouhaného domácího perníku nebo plněná naším sladkým tajemstvím. Záleží jen na Vašich chuťových buňkách, co v náplni objevíte – co neobjevíte to Vám rádi prozradíme.

Panna cotta

italský dezert

Výtečná kombinace smetany, vanilky a ovoce. Všechno co do panna cotty patří.

Mrkvový dort

anglická specialita

Karotka, ořechy a mandle vytvoří podmanivou chuť tohoto klasického anglického dezertu.

Mousse au Chocolat

dle francouzké receptury

připravili jsme pro Vás nadýchanou čokoládovou pěnu vyrobenou z 86% čokolády a 33% smetany.

Buchtičky v pekáčku

dle receptury naší babičky. Servírované v pekáčku z keramické dílny U Kočků.

buchtičky plněné švestkovými povidly dle vlastní receptury vyrobené pouze ze švestek bez jiných přísad, farmářským tvarohem dodávaným Mini mlékárnou Mláka nebo makovou směsí připravenou z čerstvě umletého máku.

Tiramisu

dle italské receptury

Naše tiramisu je připraveno z italských piškotů, mascarpone. Jeho nezaměnitelná chuť je dotvořena silnou kvalitní kávou a likérem AMARETTO.